Agata
Manosa

Beauty Monday: Simple as that!

2018-03-12 - Agata Herbut

Niedawno stworzyłam dla Was przegląd makijażowych trendów na 2018 rok (do znalezienia tutaj: Trendy makijażowe 2018.), postanowiłam w końcu stworzyć makijaż, który się do nich odwołuje. Wybrałam coś naprawdę prostego, ale świeżego i dziewczęcego.

Skóra jest lekko rozświetlona i potraktowana jednym z ulubionych róży do policzków. Na powieki zaaplikowałam holograficzny cień do powiek z palety Urban Decay powstałej we współpracy z Kristen Leanne oraz już bezpośrednio na niego brokat.
Lekko wytuszowałam rzęsy, podkreśliłam brwi i skupiłam się na ustach.
Wybrałam pomadkę w kolorze czerwieni przełamanej pomarańczą i na nią również nałożyłam opuszkiem palca brokat. Jeśli nie lubisz aż tak dużo błyskotek – możesz pozostać przy brokacie tylko w jednym miejscu.

Mam na sobie:


Twarz: Givenchy Photo’Perfexion 04 Perfect Vanilla, NARS Soft Matte Complete Concealer Light 1, Hourglass Ambient Light, Tom Ford Winter Soleil Eye and Cheek Palette (rozświetlacz).

Usta: Chanel Rouge Allure 182 Vibrante + brokat In Your Dreams


Oczy: Urban Decay Kaleidoscope Dream (Leo + Brixton), Bobbi Brown Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil Saddle, Benefit Cosmetics Bad Gal masacara, brokat In Your Dreams.


Podobają Ci się takie proste makijaże czy wolisz te bardziej instagramowe?