Agata
Manosa

Recenzja: Estée Lauder serum Advanced Night Repair.

2018-03-09 - Agata Herbut

Estée Lauder serum Advanced Night Repair opinie

Jeśli miałabym wymienić jeden, najbardziej znany produkt z oferty Estée Lauder na pewno byłoby to serum Advanced Night Repair. Znam wiele kobiet, które używają lub używały i właściwie wszystkie miały coś dobrego do powiedzenia o nim. Moja pierwsza recenzja z 2013 roku odrobinę się zdeaktualizowała, w międzyczasie zużyłam jeszcze jakieś dwa opakowania serum więc pora na bardziej pełne podsumowanie.

Advanced Night Repair to
legendarne serum odmładzające do twarzy. Jego głównym zadaniem jest zwalczanie oznak starzenia się skóry i w moim odczuciu radzi sobie z ty doskonale.
Radykalnie zmniejsza widoczność wszystkich kluczowych oznak starzenia się skóry, poprawia koloryt, zwiększa jędrność, pilnuje nawilżenia oraz sprawia, że skóra staje się mocniejsza. Co oznacza mocniejsza w tym wypadku? Przy systematycznym stosowaniu (raz dziennie), już po kilkunastu dniach możesz zauważyć zmiany w wyglądzie swojej skóry. Jest zdrowsza, odżywiona i w lepszym stanie.


„Serum maksymalnie wykorzystuje zdolność skóry do jej odnowy podczas snu dzięki zastosowaniu naszej wyjątkowej technologii ChronoluxCB™. „

Linie i zmarszczki zostają znacząco zmniejszone, skóra wygląda młodziej, jest bardziej gładka i co najważniejsze – dokładnie zabezpieczona „na przyszłość”.

Możesz stosować je niezależnie od rodzaju, koloru skóry. Zostało przebadane dermatologicznie – nie zapycha, nie wywołuje trądziku i jest bezzapachowe.
Dostępny w czterech pojemnościach: 30 ml, 50 ml, 75ml oraz 100 ml, ja zwykle wybieram pojemność 50 ml, dla pełnej kuracji. Myślę jednak, że rozpoczynając przygodę z ANR warto zainwestować w mniejszą pojemność, aby sprawdzić czy nasza skóra się z nim polubi.
Buteleczka jest ciemna, plastikowa, zakończona pipetką, która ułatwić nam ma aplikację kosmetyku, jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
Produkt szybko się wchłania i właściwie po kilkunastu sekundach możesz zaaplikować krem do twarzy. Stosowałam różnego rodzaju kremy, nie zawsze EL.

Według badań marki po 4 tygodniach 75% kobiet uznało, że ich skóra ma młodszy wygląd. Skóra jest nawilżona, bardziej gładka i silniejsza. Natomiast 82 % stwierdziło, że ich skóra jest natychmiastowo nawilżona. Skóra w zauważalny sposób jest odmłodzona, o wyrównanym kolorycie i pełna blasku. 83 % kobiet stwierdziło, że zaledwie po 4 tygodniach ich skóra ma zdrowszy wygląd, jest bardziej świeża i wypoczęta.
Według mnie, po czterech tygodniach zauważyłam poprawę jakości skóry – nie jestem w stanie sprecyzować, co dokładnie i w jakim stopniu się zmieniło, ale na pewno było to między innymi nawilżenie, gęstość i sprężystość.

Warto pamiętać, że serum Advanced Night Repair to pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, która działa na przyszłość więc jeśli nie widzisz od razu efektów to nie oznacza, że ich nie ma i że zmiany nie zachodzą w skórze.

Czy polecam? Tak, jeśli jesteś przygotowana na dłuższą przygodę i potraktujesz serum jako stały element pielęgnacji (ja robię pełną kurację raz w roku, wykorzystując przy niej 50 ml opakowanie. Trwa to ok. 5 miesięcy), a nie jako chwilową przygodę ponieważ wówczas nie zauważysz wszystkich efektów działania. Warto szukać zestawów np. z kremami ponieważ wtedy cena jest zdecydowanie bardziej korzystna.

Jestem bardzo ciekawa jakie jest Twoje ulubione serum?