Agata
Manosa

Beauty Monday: Incomplete.

2018-04-30 - Agata Herbut

Tak bardzo miałam ochotę na smokey, ze postanowiła stworzyć w odcieniach brązu ze złotymi elementami. Chciałam stworzyć makijaż, który teoretycznie powinien zupełnie nie korespondować z dresową bluzą, a okazuje się, że jest całkiem nieźle.
Więc, aby nosić smokey nie potrzebujemy wieczornego wyjścia!

Bardzo chciałam, aby całość wyglądała jak trochę makijaż sprzed kilku godzin. Taki, który już osiadł na skórze i przeżył parę intensywnych godzin.

Ta korespondencja z dresową bluzą następuje na moim Instagramie, jeśli masz ochotę zobaczyć – zapraszam: @agatamanosa. W tym makijażu użyłam zapomnianej przeze mnie palety rozświetlaczy Huda Beauty – myślę, że fajne w niej jest to, że możesz wykonać jednocześnie lekki glow jak i również efekt metalicznego robota. Ja wybrałam tym razem po środku.

Mam na sobie:


Twarz: Too Faced Peach Perfect Foundation Porcelain, Huda Beauty 3D Highlighter Palette Pink Edition.

Usta:
Chanel Rouge Coco Lip Blush 418.


Oczy: Kat von D
Shade + Light Eye Contour Palette, Too Faced Better than sex mascara, Bobbi Brown kredka do brwi, złoty brokat w kącikach.


Makijaż ust to najnowsza pomadka z kolekcji Chanel Rouge Coco Lip Blush, która obejmuje produkt umożliwiający stworzenie jednocześnie makeupu ust oraz policzków. Celowo użyłam minimalną ilość korektora pod oczy bo tak jak wspominałam, zależało mi na nieco niedokończonym looku stąd też tytuł Incomplete.

Lubisz smokey? A smokey z brokatem?