Agata
Manosa

Bvlgari Omnia Pink Sapphire.

2018-04-27 - Agata Herbut

Mój związek z Omnią od zawsze jest słodko – gorzki. Raz lubimy się, czasami tolerujemy, by innym razem nie móc na siebie patrzeć.
Najnowsza propozycja Bvlgari jest najsłodszą ze znanych mi (zaznaczam, że nie wszystkie odsłony znam) i niewątpliwie najbardziej różową. Pamiętasz jak jakiś czas temu pisałam o słodkim trendzie, który panował na przełomie 2017 i tego roku? Nadal w nim jesteśmy!

W ikonicznym już flakonie (wszystkie odsłony Omnia mają flakon w tym samym kształcie, różniący się jedynie elementami kolorystycznymi) znajdziesz między innymi

musujące różowe pomelo oraz różowy pieprz w nucie głowy,
słoneczny kwiat frangipani oraz dziki kwiat tiary w sercu, a białe piżmo i drzewo żywiczne w bazie.

Różowa Omnia to kompozycja zdecydowanie stworzona z myślą o młodych dziewczynach, które są pewne siebie i świetnie czują się w swoim otoczeniu. W opisie zapachu możesz znaleźć „Magia istnieje. To te cudowne momenty, kiedy twoje życie idealnie się układa. Rzeczywistość może być pełna uroku spełniających się marzeń, jeśli tylko się odważysz…odważysz dzielić się sobą, swoim głosem, sztuką, talentem.
Bvlgari uchwyca istotę tej odwagi w najnowszym zapachu, którego inspiracją stał się różowy i wyjątkowy klejnot.

Omnia Pink Sapphire to musujący zapach słonecznej aury. Zapach marzeń. Rozpoczyna się mariażem cytrusów oraz Różowego Pieprzu, zachęcając do rozkoszowania się nieskrępowaną radością. Następnie zwraca uwagę aksamitnymi Frangipani i Kwiatem Tiara. Na koniec otula eleganckim białym piżmem i głębokim drewnem.”

Kojarzą mi się z wakacjami, z beztroską i faktycznie z magią – z magią młodości i robienia wszystkiego po raz pierwszy. Słodko, odważnie, a jednocześnie lekko. Czy sama się w nim odnajdę? Czasami na pewno tak, ostatnio sięgam z chęcią po bardziej wytrawne kompozycje – ani słodkie, ani kwaśne, świeże czy drzewne. Myślę jednak, że nowa Omnia mogłaby być fajną opcją prezentową jako pierwszy zapach. Twarzami zapachu są trzy influencerki, których codziennością są social media, podkreślam to, co napisałam na początku – różowa Omnia jest skierowana do bardzo młodych dziewczyn, które chcą być szalone i czerpią z tego siłę.

Wybierasz czasami słodkie zapachy? Jaki jest Twój próg słodkości w przypadku perfum?