Agata
Manosa

Beauty Monday: Petal Metal!

2018-08-06 - Agata Herbut

Petal Metal to kolekcja makijażu marki Smashbox, która powstała we współpracy z makijażystką Vladą Haggerty. Po pierwsze i najważniejsze – rozświetlenie, które podane jest tutaj w najpiękniejszej formie. Kolekcja jest piękna, dopracowana w każdym calu i co najważniejsze, błyszczy!

Zrobiłam trochę nie po kolei bo najpierw powinnam przedstawić produkty, a potem makijaż, ale nie mogłam się doczekać więc tym razem będzie tak. Jutro na blogu znajdziesz post z produktami z kolekcji i moją recenzją. Wszystko oprócz czerwonego eyelinera, tuszu do rzęs i podkładu pochodzi z kolekcji Petal Metal. Uznałam, że czerwony eyeliner będzie fajnym przełamaniem rozświetlenia i sprawi, że całość będzie ciekawsza.Doskonale wiesz, że dla mnie najważniejsza jest skóra zatem to ona gra tutaj główną rolę. Jest pięknie rozświetlona, ale widać, że mam piegi i zmarszczki – nie chciałam pozbywać się tego, co jest częścią mnie. Na policzkach oprócz kwiatowego rozświetlacza są jeszcze kropelki, podobnie na ustach. Powieki to jedynie wyrównanie kolorytu za pomocą najjaśniejszego cienia w palecie. Na zdjęciach powyżej zrobiłam zoom na skórę, abyś mogła zobaczyć efekt rozświetlenia czyli miks palety rozświetlającej i kropelek.

Ten miks może wydawać Ci się delikatny, ale o taki efekt mi właśnie chodziło – nie chciałam wyglądać jak robot. Less is more.

Mam na sobie:

Twarz:
Smashbox Studio Skin Foundation 1.1, Smashbox x Vlada Petal Metal Highlighter Gilded Rose, Smashbox x Vlada Petal Metal Shimmer Drops Gold Glitz.

Oczy:
Smashbox x Vlada Cover Shot Palette, Smashbox Super Fan Mascara, Kobo eyeliner.Usta:
Smashbox x Vlada Petal Metal Shimmer Drops
Gold Glitz

Zaciekawiła Cię kolekcja Petal Metal?