Agata
Manosa

Tom Ford Eau de Soleil Blanc.

2018-08-15 - Agata Herbut

Skórka pomarańczowa, bergamotka, liście gorzkiej pomarańczy, ziarna kminku, różowy pieprz, kardamon, pączki kwiatów marokańskiej pomarańczy, nektar jaśminowy, tuberoza, ylang-ylang, bursztyn i wanilii. Pragnę, aby ten flakon nigdy się nie skończył!
Tom Ford Eau de Soleil Blanc to kwintesencja ciepłych, letnich wieczorów z kieliszkiem prosecco (a jakże!) i w ukochanym towarzystwie.

Eau de Soleil Blanc
jest dla tych z Was, które totalnie dobrze czują się w produktach o letnich, olejkowych aromatach. Z tą różnicą, że kompozycja Toma Forda została wniesiona na wyżyny tych produktów. Każda sekunda spędzona w towarzystwie Eau de Soleil Blanc działa na jej korzyść, a ja kocham nową wersję jak i klasyczną tak samo.

Eau de Soleil Blanc
to cytrusowy zapach, przywodzący na myśl promienie słońca i blask nieba odbijającego się w wodzie. To wakacje, dobry nastrój.
Tom Ford Eau De Soleil Blanc to odświeżająca woda toaletowa na bazie oszałamiającej mieszanki Private Blend Soleil Blanc. Jasny, świeży i przepełniony aromatem cytrusów, z przebijającymi się ciepłymi kwiatowo-bursztynowymi nutami

Trwały, nietuzinkowy – wiele osób pyta o to czym pachnę, gdy go noszę. Gładki, ale nie jest przewidywalny pomimo tego, że baza Eau de Soleil Blanc jest właściwie nieruchoma. Nadzwyczaj pięknie układają się na mojej skórze, ale tak właściwie jest z niemal każdym zapachem Toma Forda, po prostu do siebie wyśmienicie pasujemy!

Znasz kompozycje TF? Masz swoją ulubioną?