Agata
Manosa

Beauty Monday: Klasyk.

2018-09-10 - Agata Herbut

Po pierwsze skóra, po drugie soczyście czerwone usta, a jako deser odrobinę błyszczące powieki. To wszystko składa się na najbardziej z klasycznych makijaży i najbardziej efektywnych. Nic nie robi takiej roboty jak czerwone usta i skóra muśnięta naturalnym blaskiem.

Jestem prawie pewna, że w takim makijażu każda dziewczyna będzie wyglądała dobrze. Sekretem jest odpowiednio dobrana czerwona pomadka, a gdy już taką znajdziesz – nie będziesz musiała się z nią rozstawać latami! Makijaż, który widzisz na zdjęciach nie jest żadnym odkryciem, wiele kobiet właśnie taki wybiera i Ty pewnie czasami także. Jaki jest jego sekret? Mimo użycia sporej ilości produktów nie jest przesadzony, przemalowany. Na mojej skórze możesz zobaczyć Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation od Fenty Beauty – testuję go i testuję, mieszam, dodaję olejków i chcę sprawdzić jak będzie radził sobie z suchą skórą – jest w nim totalnie wielki potencjał!


Mam na sobie:Twarz: Fenty Beauty Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation 130, Sensai rozświetlacz Supreme Illuminator.

Oczy: Smashbox Photo Edit Eye Shadow Goals, Bobbi Brown Perfectly Defined Long-Wear Brow Taupe,
Estēe Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara, czarna kredka przy linii wodnej.


Usta: Fenty Beauty Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color
Uncensored

Jak często sięgasz po czerwoną pomadkę?