Agata
Manosa

Manicure hybrydowy: NeoNail Fall in Love.

2018-09-19 - Agata Herbut

Fall in Love to jesienna kolekcja lakierów hybrydowych NeoNail.
Jest tak piękna, że miałam ogromny problem z wyborem pierwszego lakieru do manicure! Tym razem zrezygnowałam z jakichkolwiek wzorków i uznałam, że takie kolory najpiękniej wyglądają solo.
Co roku czekam na jesienne kolekcje zarówno lakierowe jak i makijażowe i co roku utwierdzam się w przekonaniu, że to właśnie te kolekcje są najbardziej moje. Kolory lakierów są piękne, głębokie, nasycone i naprawdę wyjątkowe
Unripe Olives to oliwkowa zieleń, Bottle Green z kolei – głęboka i ciemna, która pięknie podkreśla ciemniejszą karnację. Salty Caramel już z samej nazwy powinien stać się moim ulubieńcem, wiecie przecież jaki jest jeden z moich ulubionych smaków lodów!
Seductive Red czyli bardzo seksowna czerwień, która ma w sobie odrobinę malinowych tonów. Granaty? Proszę bardzo: Rainy Evening z kroplą szarości albo Classy Blue – cudowny granat.
Creamy Latte to bardzo bezpieczny i klasyczny odcień nude, a Autumn Sun jest ciepłym, radosnym kolorem końca lata.

Ja do dzisiejszego posta wybrałam przepiękny Hazelnut Butter. Nieoczywisty, bardzo ciekawy i niespotykany. Brąz z czerwienią i dosłownie kropelką czerwonej pomarańczy – elegancki, stylowy i kojarzący się z moją mamą, która używała kiedyś dokładnie takiej pomadki do ust!

Tej jesieni NeoNail proponuje dziewięć zachwycających intensywnością i głębią koloru odcieni – dla mnie każdy z nich jest przepiękny i mogłabym bezustannie nosić je na paznokciach! Jestem bardzo ciekawa który Tobie najbardziej się podoba? Koniecznie daj znać w komentarzu!

Na moich paznokciach odcień: Hazelnut Butter.