Agata
Manosa

Beauty Monday: Pierwsze jesienne!

2018-10-01 - Agata Herbut

Pierwsze w czapce. Teraz już nie ma odwrotu, ogłaszam jesień – zresztą sama ją widzisz za oknem. Pora na wszystko, co miłe i na spędzanie przytulnych jesiennych wieczorów! U mnie dzisiaj trochę grungowo, ciemne powieki i jedynie podkreślone usta. I czapka oczywiście.

Na powiekach najnowsza paleta Smashbox (Cover Shot Palette), złoto nakładałam palcami bo tak właśnie poleca marka. Na twarzy lekki podkład, trochę bronzera oraz rozświetlacza, a na dokładkę błyszczyk do ust. Mogłabym jesienią codziennie nosić takie makijaże – jesień to dla mnie pora na ciemniejsze, przydymione makijaże. Ostatnio sięgam coraz częściej po bronzery, ale bardzo delikatnie i stonowanie – mega podoba mi się taki efekt w połączeniu z rozświetlaczem!

Mam na sobie:Twarz: Chanel CC Cream Super Active Complete Correction 20, Victoria Beckham x Estée Lauder Highlighter, Sensai Supreme Illuminator (aplikowany palcem).

Oczy:Smashbox Cover Shot Palette Major Metals Eye Palette(+ czarny cień do powiek z którejś z poprzednich palet) , Benefit Cosmetics Gimme Brow 2, Marc Jacobs Highliner Blacquer (na linii wodnej i przy linii rzęs).


Usta: Shiseido UV Lip Color Splash Tahiti Blue.

U Ciebie już jesiennie? Czapka wyjęta z szafy?