Agata
Manosa

Sisley Velvet Nourishing Cream.

2018-10-17 - Agata Herbut

Velvet Nourishing Cream to krem, który od razu stał się moim ulubionym. Na pewno pamiętacie, jak bardzo kocham odżywcze, kołderkowe kremy, które otulają skórę. Taki właśnie jest Aksamitny Krem Odżywczy z kwiatami szafranu! Uczucie ściągnięcia, zaczerwienienie, dyskomfort i utrata blasku − to część symptomy pojawiających się u osób ze skórą suchą. Dzieje się to, co prawda najczęściej jesienią i zimą, ale w moim przypadku również czasami latem. Możemy uznać więc, że niezależnie od pory roku skóra sucha wymaga specjalistycznej pielęgnacji i uwagi. Skóra sucha charakteryzuje się niedoborem lipidów i wody, co w konsekwencji powoduje zaburzenie jej bariery ochronnej. Jest bardziej delikatna i gorzej znosi negatywne oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Przez ponad 15 lat w skład linii Comfort Extrême wchodziły dwa uzupełniające się kremy do twarzy: na dzień oraz na noc. W tym roku Dział Badawczy Sisley połączył działanie tego duetu i stworzył zupełnie nowa formułę do pielęgnacji twarzy na dzień i na noc.

Velvet Nourishing Cream to produkt, który chroni skórę w ciągu dnia i regeneruje ją w nocy, oddziałując na wszystkie czynniki odpowiedzialne za jej przesuszanie. Na pewno będziecie zaskoczone bogatą, a jednocześnie lekką konsystencją (tak, to jest do zrobienia!). Ta niezwykle zmysłowa formuła zapewnia skórze komfort również przez całą noc. W 100% naturalny, otulający zapach z nutami miodu i kwiatu pomarańczy momentalnie wywołuje uczucie ukojenia i dobrego samopoczucia. Ideał, naprawdę! Momentalnie odżywia i łagodzi, a także przywraca równowagę skórze, która utraciła nawilżenie. W moją skórę wtapia się natychmiastowo i dostarcza jej naprawdę dużego komfortu. Mój słoiczek niestety za chwilę się skończy i bardzo żałuję bo jestem pewna, że będzie idealny zimną. Myślę, że właśnie zimą wrócę do niego raz jeszcze!

Idealna konsystencja, ogromny komfort aplikacji i stosowania – proste, minimalistyczne opakowanie – dla mnie ten krem jest naprawdę porządną dawką odżywienia. Na pewno warto go wypróbować jesienią i zimą, gdy nasza skóra potrzebuje silniejszego nawilżenia i większej opieki!

Jaki jest Twój ulubiony jesienno – zimowy krem do twarzy?