Agata
Manosa

Chanel Fragrance & Beauty: Pierwszy butik Chanel w Polsce!

2018-11-14 - Agata Herbut

Nareszcie jest! Prosty, minimalistyczny, ale bardzo elegancki wystrój pierwszego w Polsce butiku Chanel w zupełności oddaje ducha marki!

Przede wszystkim jednak oferta zapachów (także tych niedostępne w perfumeriach!), pielęgnacji, makijażu, a także okularów przeciwsłonecznych i kolekcji limitowanych.
W warszawskiej Galerii Mokotów od niedawna możemy poczuć i zobaczyć na własne oczy kwintesencję Chanel.Butik podzielony jest tematycznie: makijaż, pielęgnacja i cała jedna ściana zapachów. Na wprost od wejścia możemy obejrzeć nowości i kolekcje limitowane – aktualnie nowe, trwałe i intensywne pomadki Rouge Allure Velvet Extreme, a także moje ukochane Rouge Allure Liquid Powder, klasyczną wersję Chanel N°5 plus wydanie N°5 L’Eau w limitowanym burgundowym flakonie.

Ścianą, która wzbudza moje wielkie zainteresowanie jest ta z zapachami:
damskie, męskie, ekskluzywna linia zapachów Chanel: Les Exclusifs de Chanel, która do tej pory nie była dostępna w Polsce!
Licząca szesnaście kompozycji linia została stworzona jako opowieść o historii Gabrielle Chanel.
Nie będę opisywała każdej z nich, ale odwiedzając butik koniecznie je poznajcie!


Moja wizyta w butiku miała jeszcze jeden cel: francuski makijaż. Miejsce do jego wykonania najlepsze z możliwych, prawda? Oprócz zdjęć tym razem mam dla Was filmik, voila!

Makijaż, który możesz zobaczyć na zdjęciach to najczęściej wybierany look przez Francuzki. Wyrównany koloryt skóry, delikatnie podkreślone kości policzkowe, brwi oraz rzęsy. Podkreśleniem całości są usta w przepięknych odcieniach czerwieni. Nie ma tutaj miejsca ani na mocne konturowanie ani inne instagramowe wynalazki – wszystko jest proste, ale piękne i dopracowane.
Na pewno będziesz ciekawa, co mam na ustach – to moja ostatnio ulubiona pomadka Rouge Allure Liquid Powder, która wytrzymuje na ustach kilka godzin!

W niedalekiej przyszłości każda Klientka butiku będzie miała możliwość umówienia się np. na makijaż. Bardzo kusząca jest jednak według mnie opcja przetestowania i sprawdzenia wszystkich odcieni kosmetyków kolorowych oraz produktów przeznaczonych do pielęgnacji. Wisienką na torcie są zapachy, dostępne również w edycjach limitowanych. Ps. W butiku już jest makijażowa kolekcja gwiazdkowa!


Miałaś już okazję odwiedzić butik Chanel? Jestem bardzo ciekawa czy podoba Ci się mój francuski makijaż? Koniecznie daj znać!

Chanel Warsaw Fragrance & Beauty Boutique

Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek – czwartek w godzinach 10.00-22.00,

piątek – sobota w godzinach 09.00-22.00,

niedziela handlowa w godzinach 10.00-21.00