Agata
Manosa

Beauty Event: Chanel Chance Eau Tendre 2019.

2019-01-14 - Agata Herbut

O nowym zapachu z rodziny Chance w sieci słyszało się od jakiegoś czasu, jednak żadna z informacji nie była pewna i potwierdzona. Niektórzy spodziewali się zupełnie nowego zapachu, a
życie w takiej niepewności jest dość ciężkie. Kilka dni temu w końcu nadszedł ten moment i podczas eventu marki Chanel została zaprezentowana najnowsza odsłona zapachu szczęścia.

Nowością tego sezonu jest intensywniejsza, bardziej trwała odsłona Chanel Chance Eau Tendre. Historia tej linii zapachowej sięga 2002 roku, wtedy mogłyśmy poznać Chance. Później do rodziny dołączyły: Chance Eau Fraiche, Chance Eau Tendre i Chance Eau Vive, a każda z kompozycji jest bardzo radosna i buzująca szczęściem!


Jaka jest
Chanel Chance Eau Tendre? Kwiatowa, owocowa, ciepła i soczysta! W jej wnętrzu znajdziesz
akordy grejpfruta i pigwy, jaśmin i różę oraz kremowe i otulające białe piżmo. To piżmo właśnie jest odpowiedzialne za element ciepła w kompozycji.
Chance Eau Tendre to według mnie najbardziej słodka siostra z całej rodziny. Grejfrut, absolut jaśminu, pigwa, owoce, hiacynt, ambra, irys, drzewo cedrowe, białe piżmo – wszystko to składa się na kompozycję lekką, pełną czułości, zmysłową. Moje skojarzenia? Dotyk, nieśmiały jak przy pierwszych miłosnych spotkaniach. Powodujący szybsze bicie serca, poczucie bezpieczeństwa i … niewiadomą. Zapach może na pierwszą randkę? (Ja już nie doświadczę takiej sytuacji chociaż mówią, żeby nigdy nie mówić nigdy!) Właściwie to nie powinnam naprowadzać Cię na jaką okazję jest ten zapach – uznajmy więc, że może być na każdą, a Ty po prostu musisz go poznać, o ile oczywiście jeszcze nie znasz.


Na premierze zapachu, w warszawskiej Galerii Mokotów (tutaj post o butiku: Chanel Fragrance & Beauty: Pierwszy butik Chanel w Polsce!)
obecny był Herve Barthelemy, ekspert ds. zapachów Chanel, który opowiadał nam o kompozycjach Chance. Obecna byłam także ja ;).

Znasz rodzinę Chanel Chance? Masz swoją ulubioną wersję?