Agata
Manosa

Beauty Hero 2018.

2019-01-06 - Agata Herbut

Za nami najlepsza pielęgnacja, makijaż oraz zapachy minionego roku. Ale to nie wszystko! Postanowiłam stworzyć kategorię osób, które uważam za świetne w swoim fachu oraz miejsc wartych uwagi. Zacznę od włosów i stylistów.

Agata i Grzegorz zasługuję na miano najlepszych ogarniaczy mojej grzywki i włosów. Są naprawdę nielicznymi, którzy byli i są w stanie ją prosto ostrzyc. Na przestrzeni nastu lat, odkąd mam grzywkę (a może nawet dziestu!) mogłabym na palcach policzyć ludzi potrafiących zrobić ją równą.
I Agacie i Grzegorzowi ufam w tej kwestii – tym bardziej, że do nich właśnie chodzi moja przyjaciółka, która ma taką samą grzywkę jak ja albo ja mam taką samą jak ona.
W zestawieniu pojawił się Irek. Zrobił mi taki kolor na włosach, że wow! Byłam zachwycona i uważam, że była to jedna z najlepszych koloryzacji w moim prawie starym życiu.


Paznokcie. Mój ulubiony temat! Kasia, która tworzy mi na paznokciach cuda już od wielu lat i mam nadzieję, że jeszcze wiele, wiele przed nami. Niekwestionowana Beauty Hero na warszawskiej scenie pazurowych zdobień. Uwielbiam jej kreatywność!
Monika, którą poznałam w tym roku w ramach hybrydowego projektu – bardzo dokładna i skrupulatna, za każdym razem byłam zadowolona z jej pracy!

Miejsca. Pokochałam zabieg na twarz Lift Yoga, który miałam przyjemność odbyć w Mr&Mrs Spa, pięknym i bardzo zielonym miejscu w sercu Warszawy. Lift Yoga to masaż twarzy, który pobudza, ujędrnia, odpręża.
Jako najpiękniejsze spa wybrałam znajdujące się to w hotelu Raffles Europejski w Warszawie. Jest luksusowe, ma przepiękne wnętrza i cudowną atmosferę. Za jakiś czas zostanie oddany do użytku basen więc będzie można zaszyć się tam na pół dnia i poczuć się totalnie odprężoną i zrelaksowaną, a wszystko na warszawskim Starym Mieście!

To już ostatnie zestawienie 2018. Jeśli masz ochotę zerknąć na moich ulubieńców pielęgnacyjnych i makijażowych, zapraszam tutaj oraz tutaj. Dzięki za odwiedziny!