Agata
Manosa

Kolor miłości: Lady Ferrari, NeoNail.

2019-02-06 - Agata Herbut

Jedyny słuszny kolor lakieru do paznokci na specjalne okazje? U mnie czerwony! Dlatego też tak rzadko widzicie go na moich dłoniach – uwielbiam, ale rezerwuję na specjalne okazje.
Często czerwony kolor jest uosabiany z siłą, seksualnością, odwagą. Z moich obserwacji wynika, że zarówno czerwone pomadki jak i lakiery do paznokci sprawiają, że niektóre z nas czują się pewniej i odważniej. Ja także jestem w tej grupie.

Z okazji Walentynek, razem z NeoNail mamy dla Was propozycję manicure. Nie będzie zaskoczeniem, ale będzie piękna!
Do sprzedaży trafił właśnie zestaw walentynkowy (Perfect Set) w którym znajdziesz trzy produkty w prezentowym opakowaniu.
Dwa lakiery do paznokci: Lady Ferrari – intrygująca czerwień, którą mam na paznokciach oraz minimalistyczny Innocent Beauty – ciepły beż z kolekcji Nude Stories.
W zestawie znajdziesz także pyłek 3D Holo Effect – holograficzny – brokatowy, który możesz wykorzystać na wiele sposobów! (Pokazywałam go w stylizacji świątecznej, zajrzyj tutaj).Mój walentynkowy manicure jest prosty, ale nieco zadziorny i z pazurem. Krótkie, czerwone paznokcie w kolorze Lady Ferrari są kwintesencją mojego charakteru. Zobacz zdjęcia!Jaki jest Twój kolor miłości? Także czerwień?