Agata
Manosa

Manicure hybrydowy: NeoNail, Liberté.

2019-04-29 - Agata Herbut

Po cudownej kolekcji Cover Girl, którą zachwycałam się w ostanim poście (link do posta) nadeszła pora na… kolejną piękną kolorystycznie Liberté.
Rozbielone zielenie, pastelowe błękity, soczysta fuksja i róż, a na deser mleczny żółty. Trudno się zdecydować na jeden kolor!

Inspiracją do jej stworzenia kolekcji jest wolność – w każdym aspekcie życia kobiety. Znajdziemy w niej:

rozbielony żółty (Funky Soul), zgaszony jasny (Wild Nature) oraz ciemny niebieski (Eternal Bliss), błękit (Sweet Paradise), pastelowy chabrowy (Divine Blue).

Obok nich fiolet (Free Spirit), a także fuksja (Crazy Fantasy) i malina (Lady Liberty).

Wszystkie kolory świetnie napigmentowane, kryjące i nawzajem uzupełniające się.

Dzięki nim możesz stworzyć trwały, klasyczny jednokolorowy lub bardzo kreatywny manicure/pedicure, którym będziesz cieszyła się przez co najmniej dwa tygodnie!

Ja wybrałam tym razem klasykę czyli jednokolorowy manicure, a w dodatku w odcieniu, którego prawie nigdy nie noszę. Błękity zwykle omijam szerokim łukiem albo nawet bardzo szerokim, ale te są tak piękne, że skusiłam się. Na moich paznokciach możesz oglądać pastelowy odcień Sweet Paradise.
Każdy z odcieni bardzo mi się podoba i jest bardzo energetyczny. Jestem zwolenniczką łączenia kolorów i Ciebie także do tego namawiam!Który z odcieni wybrałabyś dla siebie? Koniecznie daj znać w komentarzu! Ja mam już kilka pomysłów na kolejne mani z wykorzystaniem wzorków!