Agata
Manosa

Makijaż na lato! Moje inspiracje.

2019-05-24 - Agata Herbut

W pierwszej chwili, gdy szukałam inspiracji do tego posta – doznałam ataku klonów, co przyznam szczerze bardzo mnie zaintrygowało.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziewczyny chcą wyglądać podobnie i brnąć w ten sam kanon urody. Wychodzę z założenia, że wszystko, co inne jest wyjątkowe i piękne, a także kreatywne. Jakie makijaże są dla mnie inspirujące?

Less is more czyli rozświetlenie, focus na usta albo kolorowe kreski na powiekach. Każdy z elementów może występować solo albo wspólnie, ja preferuję szybkie, letnie makijaże i wybieram zwykle jeden akcent. Zwróć uwagę, że na każdym zdjęciu modelki mają piękną skórę więc to jest podstawa makijażu: dobra pielęgnacja albo geny i szczęście.

Mega podobają mi się także czarne kropeczki na dolnej powiece, na pewno je zrobię u siebie! No i piegi, wyglądają cudownie i bardzo naturalnie. Latem wybieram lekkie podkłady albo BB z filtrem, minimalizuję swój makijaż i właściwie cały mógłby się ograniczyć do maksymalnie 5 minut. A jak jest u Ciebie? Jak malujesz się latem?