Agata
Manosa

Paznokcie: wakacyjna kolekcja Sunmarine NeoNail + konkurs!

2019-07-22 - Agata Herbut

Niemal połowa wakacji za nami! Najnowsza stylizacja moich paznokci jest wakacyjna, ale tym razem stonowana.
Na wschodnią wyprawę z koleżankami wybrałam przepiękny, głęboki fiolet Endless Night z kolekcji Sunmarine od NeoNail.
Dlaczego akurat ten? Po poprzedniej, bardzo wakacyjnej stylizacji potrzebowałam czegoś nieco spokojniejszego, klasycznego, ale i wyjątkowego. Fiolety są takie dla mnie ponieważ na moich paznokciach pojawiają się dość rzadko, a jeśli się już pojawiają – uwielbiam na nie spoglądać.

Jeśli masz ochotę zajrzyj do poprzedniego posta w którym pokazuję bardzo wakacyjną i optymistyczną stylizację z wykorzystaniem niemal wszystkich odcieni Sunmarine!
Jeśli poszukujesz innych wakacyjnych odcieni, mam dobrą wiadomość! Kolekcja Sunmarine to aż dziewięć soczystych, buzujących kolorami lakierów hybrydowych, które przetrwają nawet długi, wakacyjny wyjazd!
To nie koniec dobrych wiadomości! Marka NeoNail zaprasza Was do udziału w konkursie “ZRÓB SOBIE WAKACJE”, który trwa w najlepsze. Przeczytajcie szczegóły bo główna nagroda jest genialna! Szczerze? Sama chciałabym ją wygrać!
Nagrodą główną jest voucher do biura podróży na dowolną wycieczkę o wartości 10 000zł. Ponadto co tydzień aż 10 osób wygrywa letnie koszulki z hasłami nawiązującymi do akcji, natomiast codziennie 3 osoby zgarniają 3 wybrane lakiery hybrydowe z kolekcji Sunmarine.

Zasady konkursu:

Podczas trwania konkursu tj. od 17.06.2019 (g. 9:00) do 04.08.2019 (g. 23:59) kupujesz dwa lakiery z kolekcji NeoNail Sunmarine.


Zachowujesz paragon. Następnie wchodzisz na dedykowaną stronę zrobsobiewakacje.neonail.pl


Opisujesz w kilku zdaniach swoje wymarzone wakacje, wykorzystując w opisie nazwę min. 1 wybranego koloru lakieru z kolekcji NeoNail Sunmarine!


To wszystko! Weź udział, a ja trzymam mocno kciuki!

Przypomnę jeszcze jakie odcienie znajdziesz w kolekcji Sunmarine:

Sunshine Princess – energetyzujący żółty


Summer Hero – neonowy pomarańcz


Aloha Mood – piękny, intensywny koral


Hot Crush – seksowna czerwień


Keep Pink – soczysty róż


Wear Bikini – jasny, nasycony fiolet

Endless Night – głęboki fiolet (mam go na paznokciach!)


Cool Breeze – morski błękit

Water Kiss – turkus w pięknym wydaniu

Koszt jednej buteleczki lakieru hybrydowego wynosi 29,90zł/7,2ml. Kolekcję Sunmarine kupicie w sklepie internetowym NeoNail, tutaj.