Agata
Manosa

Jesienna pielęgnacja twarzy z Phlov by Anna Lewandowska.

2019-11-12 - Agata Herbut

Kilka dni temu zrobiłam na moim koncie instagramowym agatamanosa ankietę w której poprosiłam o opisanie oczekiwań skóry odnośnie jesiennej pielęgnacji. Odpowiedzi było mnóstwo, wszystkie przeczytałam i podsumowałam. Okazuje się, że każda z nas oczekuje od pielęgnacji podobnych efektów: nawilżenia, jędrności, gładkości. Chcemy, aby nasza cera była świetlista, zdrowa i zadbana. Wspólnie z marką Phlov by Anna Lewandowska przedstawimy nasze sprawdzone tipy na właśnie taką skórę!
Od jakiegoś czasu testuję produkty marki, miałam okazję poznać je jeszcze przed oficjalną premierą i już wiem czego możesz się spodziewać kupując swoją buteleczkę.


Na blogu Phlov możesz znaleźć obszerny i bardzo ciekawy materiał o jesiennej pielęgnacji:
Jesienna pielęgnacja – o co zadbać?
Zawarte są w nim również informacje o kosmetykach Phlov dostosowanych do potrzeb skóry. Ja testuję trzy z nich: Symbiotyczną Piankę Oczyszczająca Absolute Pure(ness), Żel do mycia twarzy z technologią mikropiany Clean’em All (jest świetny! bardzo go lubię!) oraz Mikrozłuszczającą Esencję nocną Overnight Beauty Trick, która łączy w sobie zalety nawilżającego serum i złuszczającego toniku. Niedługo będę mogła podzielić się swoimi wrażeniami z testowania oraz … sprawić Wam dużą niespodziankę!
Tutaj natomiast informacje o wszystkich produktach Phlov!

Kosmetyki Anny Lewandowskiej są wegańskie, naturalne i cruelty-free, a wszystkie opakowania powstały z surowców nadających się do recyklingu.
Phlov by Anna Lewandowska to produkty wielozadaniowe kompleksowo dbające o potrzeby skóry. Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo używanych przez Phlov surowców potwierdzają badania kliniczne. Stay tuned dziewczyny, więcej niebawem!WYNIKI KONKURSU!
Przede wszystkim bardzo dziękuję Wam dziewczyny za tak liczny udział w konkursie! Bardzo trudno było nam wybrać 10 z Was, ale obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie, konkursowe słowo!


W konkursie TWARZ wygrywają: @monisiek86, @mysiogonek, @monkaszwed @angelikawojnarowicz, @calkiemzwyczajnieW konkursie CIAŁO wygrywają: @all.the.women.in.me, @marta.urbanyogi, @iwona.t, @drzemki, @minimalfest
Dziewczyny, adresy z numerem telefonu wysyłajcie proszę na adres emailowy: agataherbut@gmail.com