Agata
Manosa

AMNMAG 11/19.

2019-12-20 - Agata Herbut

Ostatni AMNMAG w tym roku. Dwanaście okładek, dwanaście cudownych dziewczyn, z którymi mogłam pracować i dwanaście wyjątkowych spotkań z Wami.
Ciężko mi uwierzyć, że za chwilę skończy się kolejny rok chociaż ten przyniósł mi naprawdę wiele dobrego. Staram się nie pamiętać gorszych chwil bo takie oczywiście były. Ktoś mi powiedział, że warto przede wszystkim mieć przed oczami te najlepsze, z bliskimi, z przyjaciółmi. I dokładnie tak w tym roku chciałam żyć.
Spotkałam wielu wspaniałych ludzi, którzy mnie zainspirowali. Pojechałam w końcu do Włoch i to dwa razy! Spełniłam kilka swoich marzeń, a jednym z nich była możliwość pisania o urodzie do magazynu Elle. Wyobrażasz sobie pewnie takie uczucie, gdy coś o czym nigdy nie pomyślałabyś, że się zdarzy, nagle staje się realne i dzieje się tutaj i teraz.
Ten rok utwierdził mnie jeszcze mocniej w przekonaniu o tym, co jest ważne w życiu. I jakkolwiek patetycznie czy groteskowo to brzmi – kochająca rodzina i miłość właśnie tym są. I tego życzę Ci nie tylko w święta i na Nowy Rok, ale na całe życie ♥


– Agata Herbut