Agata
Manosa

Natasha Denona Eyeshadow Camel Palette 5

2019-12-16 - Agata Herbut


Natasha Denona
to marka, która została stworzona z pasji przez chorwackiego pochodzenia makijażystkę. Miałam okazję poznać Natashę osobiście, jest wulkanem energii, który traktuje swoje makijaże jako dzieła sztuki.
Uwielbia rozświetloną skórę, błysk i nieco mocniejszy makijaż niż ten do którego ja jestem przyzwyczajona. Jest absolutnie kreatywna i doskonała technicznie – oglądanie na żywo procesu tworzenia makijażu przez Natashę było ogromną przyjemnością i inspiracją.

Eyeshadow Camel Palette 5, to paletka o której chciałam opowiedzieć i pokazać bliżej. Składa się z pięciu cieni w odcieniach beży i brązów.
W tym przypadku makijażystka chciała stworzyć przyjazną użytkownikowi paletkę, która pozwoli na wykreowanie całego spektrum różnych looków bez zajmowania dużej ilości miejsca. Znajdziesz w niej zarówno matowe jak i metaliczne cienie.
Całość jest idealna do zabrania w podróż lub po prostu do używania na codzień.

Kosmetyki Natashy są bardzo wysokiej jakości i tworzone są z najlepszych surowców, co do tego nie mam wątpliwości. W związku z tym ich cena jest dość wysoka (palety z 15 cieniami kosztują 499 zł w cenie regularnej), ale moim zdaniem warto wypróbować chociaż te mniejsze, właśnie jak Eyeshadow Camel Palette 5, którą możesz kupić za 215 zł. Co do samych cieni – są mega przyjemne w aplikacji! Świetnie się blendują, są nieco miękkie, ale ja właśnie takie lubię. Bez bazy wytrzymują na powiece cały dzień! Nie tracą koloru, nie zbierają się w załamaniach, nie osypują.
Cienie z tej palety są naprawdę świetnej jakości!

Podobają mi się wszystkie kolory, najjaśniejszego używam solo dla wyrównania koloru powieki, gdy nie mam czasu na skomplikowany makijaż. Uwielbiam ciemny brąz z drobinkami, który w połączeniu z jaśniejszym tworzą ciekawe połączenie kolorystyczne. Tak jak wspominałam wyżej, największą zaletą cieni jest fakt iż trwają na powiece cały dzień bez bazy!

Na zdjęciach możesz zobaczyć mój makijaż wykonany paletą Eyeshadow Camel Palette 5, jestem z niej bardzo zadowolona i często po nią sięgam. Jeśli lubisz odcienie nude i ciemniejsze brązy, a chciałabyś wypróbować kosmetyki Natashy – myślę, że ten produkt będzie najlepszą propozycją! Na pytanie: czy warto ją kupić?, odpowiadam: tak, warto!
Marka Natasha Denona jest w Polsce dostępna na wyłączność w perfumeriach Sephora.