Agata
Manosa

Paznokcie: kolekcja Crystal Spirit, NeoNail.

2020-01-28 - Agata Herbut

Jeśli w ostatnim okresie brakuje Ci pastelowych, jasnych odcieni albo wręcz przeciwnie – zieleni i błękitów to dobrze trafiłaś. Najnowsza kolekcja marki NeoNail odpowie na wszystkie potrzeby.
Crystal Spirit, inspirowana kryształami, które są symbolem światła, siły i piękna, a tak właśnie o kobiecie myśli NeoNail.

Osiem nowych odcieni lakierów staje się szansa na manicure taki, jak lubicie najbardziej – unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Dlaczego? Bo jest Wasz.Pierwszym, dla mnie naturalnym wyborem byłby odcień Be You – piękny, rozbielony róż. Pomyślałam jednak, że tak rzadko noszę bardzo jasne, kremowe kolory, że tym razem zdecyduję się na właśnie taki! Sięgnęłam po Be Authentic, stonowany, bardzo rozjaśniony róż, właściwie beż.
Świetnie wygląda solo, dłonie stają się eleganckie. Czułam się z nim całkiem dobrze i nawet nie myślałam zbyt często o wzorkach 🙂
Oprócz tych dwóch lakierów, w kolekcji Crystal Spirit znajdziesz jeszcze:


Be Powerful – zgaszona zieleń


Be Unique – rozbielony niebieski


Be Iconic – ciemna, pastelowa zieleń


Be Visionary – wyjątkowy, jasny zielony


Be Awesome – szary


Be Freaky – ciemna, głęboka zieleń


Be Fearless – zgaszona, ciemna szarość z kroplą granatuZdjęcia z odcieniem Be Authentic zostały zrobione na Sycylii, dosłownie kilka dni temu. Dzień przed wyjazdem zrobiłam manicure hybrydowy, chciałam czuć się dobrze i mieć zadbane dłonie. Udało się, prawda? A teraz będę Was trochę denerwować słońcem i soczystymi pomarańczami. Przy okazji kolejnego manicure wykorzystam na pewno różowy Be You, szary Be Awesome i może dodam do tego trochę złota?
Który z lakierów Tobie podoba się najbardziej i chciałabyś go nosić?Kolekcja Crystal Spirit zawiera osiem nowych odcieni, jest już dostępna na stronie NeoNail!