Agata
Manosa

Neonail Moments – kolekcja klasycznych lakierów do paznokci

2020-03-16 - Agata Herbut

Na premierę lakierów klasycznych NeoNail czekałam od dawna i przyznaję się, że używałam ich przedpremierowo już od ponad miesiąca. Nie mogłam ich jeszcze pokazać, ale miałam czas, aby dokładnie przetestować.
Dwadzieścia cztery nowe odcienie, w tym jeden przezroczysty top/baza. W kolekcji Moments znajdziesz odcienie nude, róże, czerwienie, poprzez soczyste zielenie, niebieskie, kończąc na żółtym. Wygodne pędzelki, płynna (ale nie lejąca się!) konsystencja, wyraziste kolory i dobra trwałość to cechy charakterystyczne nowych lakierów. Pokażę Ci wszystkie!


Beżowa klasyka, wibrujący czerwony albo soczysty różowy? Możesz zmieniać manicure, w zależności od potrzeb, od nastroju, w domowym zaciszu.
Marka opracowała zaawansowaną technologię, która tworzy mniej zwartą, doskonale przylegającą warstwę, przepuszczającą powietrze i parę wodną. Opatentowany, podwójny plastyfikator tworzy bardziej elastyczną warstwę odporną na uderzenia. To idealny produkt dla wymagających – lakier do paznokci zapewnia do ok. 80 % krycia już przy pierwszej warstwie. Co więcej? Błyskawiczne schnięcie, oddychająca formuła, łatwa aplikacja.

Biorąc pod uwagę czas w jakim się teraz znajdujemy namawiam do spróbowania swoich sił w tworzeniu manicure! Jeśli nie masz zestawu do manicure hybrydowego NeoNail, możesz poćwiczyć z lakierami klasycznymi! Na Instagramie właśnie ruszyła akcja #malujwdomuzenonail, a na kanale YouTube
znajdziesz mnóstwo inspiracji manicure.

Teraz pora na mnie i moje pomysły. Przygotowałam dwie wersje prostych stylizacji, które bez problemu możesz wykonać sama w domu.
Potrzebne są do nich: lakier do paznokci, pędzelek (możesz kupić specjalne do zdobień) oraz sypki brokat.
W wersji z żółtym frenchem (Exotic Banana), po aplikacji lakieru nałożyłam top i na niego wysypałam sypki brokat, po chwili znowu użyłam topu.
W opcji ze złotym paseczkiem, turkusem (Summer Mint) i fuksją (Bishops Pink) użyłam pędzelków do stylizacji.


Kolekcja Moments jest już dostępna w sklepie internetowym NeoNail, lakiery są w cenie 17,90/ szt (7,2 ml). Daj znać, która wersja manicure podoba Ci się bardziej? Daj znać!