Agata
Manosa

Zawsze bądź sobą! NeoNail i kolekcja Dreamy Shades

2020-04-17 - Agata Herbut

Niedawno marka NeoNail pokazała swoimi Klientkami kampanię Zawsze bądź sobą. Chcę Wam o niej opowiedzieć ponieważ od dawna współpracuję i wspieram NeoNail, a temat kampanii jest mi bardzo bliski. Co prawda w chwili obecnej mnie nie dotyczy ponieważ przez lata doszłam do punktu w którym zwyczajnie nie reaguję na komentarze dotyczące mojej osoby. Wiem natomiast, że wiele z Was jest jeszcze w jakimś punkcie tej drogi. Wiele razy słyszałam, że jestem inna, zbyt wyrazista, za mocna, za silna i za dobra. Setki razy się zastanawiałam nad tym, obiecywałam, że już nigdy nie powtórzę swojego błędu, że postaram się być inna. Zawsze kończyło się podobnie.

Lata później pogodziłam się ze sobą i w końcu zrozumiałam, że ja to ja. Nie muszę spełniać wyobrażeń innych ludzi, ludzi na których przecież mi nie zależy. Jestem sobą, namawiam do tego inne kobiety i głęboko wierzę, że każda z nas jest w stanie znaleźć się na końcu tej drogi.

Nie dajcie sobie wmówić, że jesteście za mądre, za naturalne, za wyraziste, za twarde, za kolorowe! Cokolwiek wybierzesz, jest dobrze 🙂

Odsyłam Was do filmiku Ewy Red Lipstick Monster, która fantastycznie opowiada o swoich doświadczeniach w tym temacie, znajdziecie go tutaj .

Wraz z kampanią Zawsze bądź sobą pojawiła się także nowa kolekcja lakierów hybrydowych. Dreamy Shades to jedenaście lakierów (w tym jeden dostępny dla Klubowiczek poprzez aplikację), których kolory są kwintesencją wiosny. Przepiękne, nieco bardziej nasycone kolorem pastele, bardzo energetyczne i tętniące życiem! Każdy z odcieni kojarzy się z wiosną, a ja nie mogłam zdecydować się na jeden więc… użyłam wszystkich!

Simple Happiness – wcześnie dojrzewająca malina (odcień dostępny dla Klubowiczek poprzez aplikację NeoNail!)

Delightful Feeling – rozmyta lawenda

Morning Whisper – delikatny, jasny brąz

Gentle Breeze – orzeźwiający błękit

Serenity Touch – morski turkus

Soul Harmony – pistacja

First Rays – słoneczny żółty

Energy Burst – energetyczna pomarańcza

Bloomy Mood – przepiękny połączenie pomarańczy z różem

Flirty Blink – delikatny róż

Essential Time – ciepły beż

Moja propozycja to pastelowe kropeczki! Wykonasz je bez problemu i super szybko za pomocą sondy do zdobień, którą kupisz w sklepie internetowym NeoNail (13 zł, link tutaj). Używam jej bardzo często, ma dwie, różnej wielkości końcówki. Jeśli szukacie inspiracji zajrzyjcie na Instagram, pod #malujwdomuzneonail – znajdziesz mnóstwo pięknych, prostych pomysłów na wykonanie manicure w domu!


Który z lakierów z wiosennej kolekcji Dreamy Shades podoba Ci się najbardziej?