Agata
Manosa

#howtobeparisian? Anthony x Agata czyli szybki kurs francuskiego makijażu

2020-05-18 - Agata HerbutPomysł na “zrobienie czegoś” z Anthonym pojawił się u mnie już dawno temu. Nie ukrywam, że miałam wątpliwości czy Anthony, który jest międzynarodowym makijażystą marki Guerlain zgodzi się nagrać dla mnie makijażową instrukcję, ale udało się! Jestem zafascynowana nonszalanckim lookiem, który panuje na francuskich ulicach i to właśnie to chciałam zobaczyć “od kuchni” czyli od kogoś, kto mieszka, pracuje we Francji i na co dzień zajmuje się makijażem.

Przygotowaliśmy dla Was filmik w którym najpierw po angielsku, prosto z Paryża możecie obejrzeć instrukcje Anthonego, a następnie zobaczyć moje wykonanie. Efekt końcowy jest poniżej na zdjęciach. I obiecuję, że zaopatrzę się w lepsze światło następnym razem!

Spis wszystkich produktów użytych przeze mnie w filmiku:

  1. baza L’or
  2. podkład L’Essentiel, w odcieniu 1C aplikowany pędzlem L’Essentiel
  3. puder brązujący Terracotta Light, odcień 01 Clair Doré
  4. meteoryty rozświetlające z limitowanej kolekcji dostępnej w Azjii (użyłam ich także na powieki)
  5. pomadka Rouge G, w odcieniu N°25 Flaming RedZdjęcia są bez przeróbki! 

Koniecznie daj znać czy podoba Ci się nasza współpraca i mam nadzieję, że obejrzysz filmik! Jeśli masz jakiekolwiek pytania o produkty Guerlain, zostaw komentarz – chętnie odpowiem. Zapraszam także na konto Instagramowe Anthonego – dzieli się tam swoją wiedzą i pokazuje mnóstwo fajnych produktów, a także dzieli się tipami makijażowo – pielęgnacyjnymi!