Agata
Manosa

NeoNail Zawsze Bądź Sobą – zestawy mini lakierów hybrydowych

2020-05-25 - Agata Herbut

„Agata, który lakier wybrać na początek swojej przygody z hybrydą?”– to pytanie pojawiało się wiele, wiele razy w wiadomościach prywatnych. Odpowiadałam zgodnie z sumieniem: dużo brokatu i błysku, ale szczerze miałam nadzieję, że NeoNail w końcu stworzy mniejsze pojemności lakierów hybrydowych. I nareszcie je mamy! Zestawy są wyjątkowe, bo stworzone przez Klientki. To właśnie #NeoNailGirls, razem z marką stworzyły limitowane zestawy Zawsze Bądź Sobą. Do wyboru mamy pięć zestawów w różnych wersjach kolorystycznych: silna, twarda, delikatna, kolorowa, wyrazista, a każdy z nich nawiązuje do kampanii NeoNail o której opowiadałam w poprzednim wpisie.

Każdy zestaw to 5 lakierów hybrydowych o pojemności 3 ml każdy, a o ich kolorach tak jak wspominałam zdecydowały fanki marki. Dla siebie wybrałam dwa zestawy,  nie potrafiłam zdecydować się na jeden! Pierwszy z nich to Kolorowa w którym znajduje się: Aloha Mood – ciekawy koral o intensywnym odcieniu z domieszką różu, Summer Hero – żywy i pełen energii pomarańczowy, Sunshine Princess – energetyczny żółty, Wild Heart – mocna fuksja, a także Cool Breeze – ciekawy niebieski. Drugi natomiast to Silna z przepięknym neonem Fight for It (tak naprawdę to on mnie skusił najbardziej!),Thailand Beauty – wibrująca fuksja, Never Give Up – mocny fiolet i nieco bardziej stonowana szarość Calm Wind oraz pastelowy róż Be Yourself. Wszystkie zestawy możesz obejrzeć tutaj: limitowane zestawy Bądź Sobą.

Zestaw pięciu lakierów kosztuje 89 zł, możesz wybrać spośród pięciu wersji. Ja zdecydowałam się na stworzenie manicure z wzorkami (a jak!) oraz odrobiną srebra. Przygotowuję dla Was wpis o tym jak ozdabiam swoje paznokcie oraz gadżetach, które mi to ułatwiają – pojawi się niebawem! Mam nadzieję, że mój manicure spodoba Ci się i zainspirujesz się nim! W stylizacji wykorzystałam bazę Cover Base Protein, a także lakiery w odcieniach: żółty Sunshine Princess, fuksję Wild Heart, a także jasny niebieski, którym zrobiłam kropeczki Gentle Breeze.

Jeśli masz ochotę obejrzeć więcej moich manicure zapraszam na Instagram, w wyróżnionej zakładce Nails czeka na Ciebie mnóstwo inspiracji!