Agata
Manosa

Neonail Simple – łatwe w użyciu hybrydy 3w1 z proteinami

2020-07-03 - Agata Herbut

Jedna z najgorętszych premier  Neonail w tym roku przed Tobą! Brakuje Ci czasu na profesjonalny manicure hybrydowy albo nigdy nie jest po drodze do salonu? Marka Neonail znalazła rozwiązanie tych wszystkich problemów. Jesteś ciekawa? Czytaj dalej!

Simple od Neonail to kompleksowy produkt, który pomoże stworzyć manicure w dwadzieścia minut. Baza, kolor oraz top w jednym, a dodatkowo proteiny. Jak działa Simple? Malujesz, utwardzasz, malujesz, utwardzasz i gotowe! Szybko, wygodnie, bez konieczności używania topu, z trwałością nawet do dwóch tygodni. Wszystkie kolory możesz obejrzeć tutaj: Simple od Neonail.
Dziewięć pięknych, nasyconych kolorów dzięki, którym stworzysz przepiękny manicure. Kolory możesz ze sobą łączyć tak jak ja to zrobiłam. Jako kolor podstawowy wybrałam beżowy Tender, a jako na niego kilka smug z fioletowego Fantastic, różowego Cheerful, niebieskiego Honest oraz żółtego Energizing, kropeczki z Loving.  Kolor podstawowy został zaaplikowany dwa razy natomiast smugi raz – efekt wygląda jak farbki akwarelowe! Wystarczy utwardzić go w lampie i gotowe! 
Manicure wykonany lakierami hybrydowymi Simple to trwałość do 14 dni, możesz go usunąć sama w domu za pomocą acetonu. Owijasz paznokcie tak jak przy hybrydzie – płatkami nasączonymi acetonem, pozostawiasz na 10 -14 minut i usuwasz pozostałości lakieru. Mam także radę, gdy manicure straci odrobinę na świeżości. Nie musisz się go pozbywać, możesz zaaplikować odrobinę bazy, przykleić do niej np. złote elementy, utwardzić, użyć topu. Drugie życie manicure w kilka chwil!
To nie koniec nowości! Razem z lakierami hybrydowymi Simple, w ofercie marki pojawiła się oliwka witaminowa. Jej formuła oparta jest w 97% na składnikach pochodzenia naturalnego. Możesz codziennie aplikować ją na swoje skórki, delikatnie wmasować, a manicure zawsze będzie wyglądał perfekcyjnie! Ja jej używam od jakiegoś czasu, również na skórki u stóp i jestem bardzo zadowolona. 
Mam nadzieję, że sprawdzisz Simple,  jest to naprawdę świetna opcja, gdy nie masz możliwości korzystania np. z salonów manicure – sama szybko stworzysz piękny manicure! 
Który odcień z linii Simple najchętniej zobaczyłabyś na swoich paznokciach? Ja zdecyduję się niebawem na Cheerful, jest piękny! W ofercie znajdziesz również zestawy z lampą UV i dwoma wybranymi lakierami Simple, kliknij tutaj