Agata
Manosa

Jak to jest być jedną z pierwszych blogerek? 10 urodziny bloga!

2020-09-02 - Agata Herbut

Gdyby dwadzieścia lat temu ktoś mi powiedział, że pisanie i tworzenie będzie moją pracą, odesłałabym go do mojego polonisty z liceum. On miał zdecydowanie inne zdanie na ten temat.

Jak to jest być jedną z pierwszych blogerek w Polsce? Zaczynałyśmy we trzy: ja, Asia (Piękność Dnia) i Agata (Beauty Icon), z każdym miesiącem było nas coraz więcej. Po latach jest nas stosunkowo niewiele, większość przeniosła się tylko na Instagram, ale co ciekawe – my we trzy nadal działamy. Przez ten czas zmieniło się bardzo dużo, ale pasja pozostała. Kiedy tyle osób dookoła przepowiada koniec blogów, ja robię swój od nowa i zamierzam włożyć w niego jeszcze więcej serca!

Jeśli komuś wydaje się, że pisanie bloga to wielkiego, nie ma w takim razie pojęcia, jakie to szczęście móc poznawać tyle wspaniałych kobiet. Każda moja Czytelniczka (czyli Ty!) to dla mnie powód do ogromnej radości! Prowadzenie bloga to dla mnie możliwość rozwoju i doświadczania “więcej”, mam na myśli oczywiście kwestie międzyludzkie. Znamy się 10 lat. Dłużej niż trwają niektóre moje przyjaźnie!

Dziękuję za ten czas! Za każdy komentarz, każde odwiedziny, każdą wiadomość, a przede wszystkim za zaufanie. Nauczyłam się od Was, moich Czytelniczek bardzo dużo i jestem za to absolutnie wdzięczna.

Obiecuję trzymać dla Was czoło jeszcze częściej i jeszcze bardziej! Będę tworzyć świetne jakościowo materiały, chcę żebyście czytały wywiady i razem ze mną poznawały inspirujących ludzi. To będzie nowa Manosa, jeszcze bardziej Wasza! Będzie mi bardzo miło jeśli znajdziesz chwilę, aby podzielić się swoją opinią, bądźmy w kontakcie!

Te wspaniałe, analogowe zdjęcia są autorstwa mojej przyjaciółki Olgi (olgatuzworks) ♥