Agata
Manosa

Paznokcie jesień 2020: czerwone wino

2020-09-21 - Agata Herbut

Jesienne paznokcie to kilka charakterystycznych odcieni, a wśród nich kolor czerwonego wina. Uwielbiam go i uważam, że paznokcie wyglądają w nim przepięknie. Przygotowałam kilka inspiracji, które są na tyle łatwe, że możesz wykonać je w domu. Wystarczy kilka dodatkowych gadżetów jak na przykład folia transferowa (złota, srebrna) czy różnokolorowe paski w formie naklejek.

Klasyczne jednokolorowe, z dodatkiem brokatowego lakieru. Bardzo podobają mi się w wersji matowej ze złotymi elementami. Na czwartym zdjęciu negative space z wykorzystaniem złotych kuleczek, na piątym francuski manicure. Taką wersję french manicure bardzo, bardzo lubię! Ostatnie, szóste zdjęcie to łatwy manicure do wykonania w warunkach domowych, wystarczy kupić złotą tasiemkę, którą nakleja się na paznokcie.

Gdybym tylko miała nieco dłuższe paznokcie oraz o innym kształcie, wypróbowałabym te ze zdjęcia obok! Na maksa podoba mi się taki minimalizm, ale to już przecież wiecie bo często dodaję na Instagramie minimalistyczne mani. Może pora zmienić kształt paznokci na migdał?

Jestem ciekawa jaki kolor lakieru trafia na Twoje paznokcie jesienią? Daj znać!