Agata
Manosa

Świąteczny manicure NEONAIL i pomysły na prezenty dla fanki lakierów hybrydowych

2020-11-13 - Agata Herbut

Ho, ho, ho! Zbliża się najpiękniejszy czas w roku, a więc zaczynamy wspólnie sezon na propozycje świątecznych podarunków! W tym roku marka NEONAIL przygotowała aż sześć pięknych zestawów, a ja stworzyłam dzięki nim wyjątkowy manicure!

Sześć wyjątkowych zestawów, w różnych wielkościach oraz widełkach cenowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, prezenty są bardziej dostępne dla każdej z nas. Mniejsze zestawy opakowane są w tzw. cukierki i zawierają cztery lakiery/trzy lakiery i oliwkę. Duże zestawy natomiast to lampa, niezbędne dodatki oraz lakiery hybrydowe. Opakowania prezentów w tym roku są naprawdę piękne i eleganckie! Bardzo mi się podobają! Co roku czekam na zimowe kolekcje, zarówno makijażowe jak i paznokciowe, zawsze są jednymi z najciekawszych i najbardziej przykuwających uwagę! Oczywiście w okresie świątecznym króluje brokat i błysk, można go bezkarnie nadużywać!

Do mojej stylizacji wybrałam lakiery z zestawu Kiss Mas Set – stęskniłam się za fioletami! Pięć hybyrdowych lakierów: Calm Time w kolorze jasnego, kremowego beżu, Midnight Sky, czyli barwę stalowej szarości, Sweet Whispers w odcieniu przygaszonego, ciemnego różu (piękny!), Shimmering Kiss, który jest srebrno-różowym kolorem składającym się z brokatu oraz Candy Cane o barwie nasyconego, malinowego różu. Każdy z nich jest przepiękny! Kiss Mas Set to także kultowa baza Hard Base oraz utrwalający Top Shine Bright oraz Pyłek 3D Holo Effect 12 z aplikatorem, lampa, akcesoria.

Do mojego manicure wykorzystałam niemal wszystkie produkty z zestawu, nie zdecydowałam się na pyłek, ale na brokat owszem! Bardzo podoba mi się efekt, zmieniłam kształt paznokci, co sprawia, że dłonie się wydają smuklejsze (nie żebym miała z tym jakikolwiek problem).

Połączenie różu w wersji zgaszonej oraz wibrującej, stalowego niebieskiego oraz brokatu – uwielbiam! Ten manicure jest totalnie w moim stylu, zresztą wiecie o tym doskonale, prawda?

Czekam na Wasze świąteczne manicure, wysyłajcie zdjęcia na Instagramie!