Agata
Manosa

Best Skin Ever Sephora – trwały podkład oraz korektor pod oczy

2021-02-21 - Agata Herbut

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań kosmetycznych od Was jest to o dobrym podkładzie. Prosicie mnie, abym poleciła jakiś „fajny podkład”, a jaki jest ten naprawdę fajny? Ma być przede wszystkim długotrwały i wyglądać naturalnie, w zależności od potrzeb rozświetlać albo zmatowić, nie ścierać się w ciągu dnia, a także być przystępny cenowo i oferować duży wachlarz kolorystyczny. Jak sama widzisz, oczekiwania są naprawdę duże!

Kiedy marka Sephora poprosiła mnie o przetestowanie najnowszego podkładu oraz korektora Best Skin Ever spodziewałam się, że będzie dobrze. Dlaczego? Wieloletnie doświadczenie w tym temacie powoduje, że po prostu nie da się zrobić czegoś byle jakiego. Fanki długotrwałych podkładów, posiadaczki cer mieszanych, tłustych, a także suchych będą zadowolone!

Podkład Best Skin Ever to podkład długotrwały, co oznacza, że najprawdopodobniej nie będziesz musiała martwić się o poprawki w ciągu dnia. Wykończenie jest naturalne, lekko matowe, ale nie płaskie. Formuła zapewnia efekt drugiej skóry i pozwala budować krycie – u mnie jak zwykle, jedna cienka warstwa wystarczy. Ujednolicony koloryt, wygładzenie, zamaskowanie niedoskonałości to efekt Best Skin Ever. Co więcej, jako posiadaczka suchej skóry nie poczułam, aby podkład dodatkowo ją obciążał – w składzie znajdziesz kwas hialuronowy, a on odpowiada za nawilżenie.

Podkład kolory od lewej: 10N, 12Y, 24N Korektory od lewej: 06, 13, 26

Zarówno podkłady jak i korektory są wegańskie, bezzapachowe, nie zatykają porów dzięki czemu sprawdzą się przy każdym typie cery. Kosmetyki są produkowane we Francji, a ich opakowania składają się w 30% ze szkła z recyklingu. Bardzo podobają mi się opakowania, szkło jest jakby satynowe i lekkie. Na zdjęciu po lewej stronie możesz zobaczyć swatche podkładów i korektorów. Dla mojej jasnej karnacji najlepszy okazał się odcień 10 N, a jeśli chodzi o korektor to zmieszałam ze sobą 06 i 13.

Na pewno zastanawiasz się nad kolorem – jest ich aż 45, a korektorów 26 więc warto udać się do Sephora i dokładnie sprawdzić, który będzie dla Ciebie najlepszy. Nie ma innej drogi jeśli chcesz mieć idealnie dopasowany podkład, możesz poprosić też o próbkę i sprawdzić w domu. Uważam, że dziewczyny ze skórą mieszaną czy tłustą będą naprawdę zadowolone!

Na zdjęciach możesz zobaczyć jak na mojej skórze prezentuje się podkład oraz korektor. Użyłam jednej, cienkiej warstwy – widać wyrównanie kolorytu, przykrycie małych niedoskonałości, a także delikatną redukcję zasinień pod oczami. Oto trwały podkład Best Skin Ever oraz kryjący korektor w pełnym makijażu:

Dobra wiadomość na koniec? Podkład Best Skin Ever w cenie regularnej kosztuje 73 złote, a korektor 45 złotych. Jeśli masz pytanie odnośnie tych produktów, czekam na wiadomość!

Marka Sephora jest moim partnerem.