Agata
Manosa

Neonail kolekcja wiosenna Bloomy Vibes

2021-03-18 - Agata Herbut

Jak co roku, wraz z nadejściem wiosny pojawiają się najpiękniejsze kolekcje makijażowe, pielęgnacyjne i lakierowe. Zazwyczaj oscylują dookoła pasteli, ale marka Neonail oprócz nich postawiła także na moje ukochane brokaty. Co prawda nie znajdziecie ich w moim wiosennym manicure (tym razem!), ale warto poznać je bliżej bo są naprawdę piękne i świetnie urozmaicą manicure/pedicure!

Aż dwanaście odcieni! Kolekcja Bloomy Vibes to prawdziwy powiew wiosny i przyznaję, że bardzo ciężko było zdecydować się na jeden odcień więc wybrałam… dziesięć!

Magic Garden i Green Me Twice to ukłon w stronę mięty, Angel’s Charm oraz Show Your Spark kuszą pięknym błękitem i rozbielonym fioletem. Przepiękny Sun&Beauty – żółty z kroplą pomarańczy. Dwa brokaty: The Day oraz The Moments totalnie błyszczące! A na deser aż pięć odcieni różu: pastelowe Gorgeous Inside Out i Time To Romance, a także ciemniejsze i mocniej nasycone: Love Spirit, Spring To Life, Rosy Side. Naprawdę ciężki wybór!

Na koniec to, co najważniejsze czyli mój manicure! Mam nadzieję, że okaże się dla Ciebie inspiracją i być może sięgniesz po więcej kolorów przy następnej wizycie w salonie? Do mojej stylizacji użyłam prawie wszystkich kolorów z kolekcji Bloomy Vibes, tym razem zrezygnowałam z brokatów.